czwartek, 23 kwietnia 2009

Zły ludzik

Mamy czwartek-pora na apdejt. Temat nagryzdany jednego pięknego popołudnia przy użyciu tradycyjnych cyfrowych technik rysunkowych. Czas chyba powoli na jakiś kolor, chociaż nadal mam małe problemy z kalibracją tabletu, co mi pracy nie ułatwia. Chciałem to mam. Tymczasem jutro w bydgoskim Węgliszku odbędzie się spotkanie z rysownikami/scenarzystami z okazji Festiwalu Literatury Popularnej POPLIT. Jedzie Śledź, będą chłopaki z Produktu, ze Studia Komiks Polski i kumple z liceum. Szykuje się całkiem zgrabna bibka, tym bardziej, że części luda nie widziałem parę dobrych lat. Będzie co nadrabiać. Ha!


10 komentarzy:

 1. Nigdy jeszcze nie piłem w Węgliszku. Tym bardziej nie miałem okazji, aby wygłosić tam choć jedno mądre zdanie. Mam nadzieję, że jutro przydarzy się to pierwsze a drugie przy odrobinie szczęścia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie sie kiedyś zdarzyło pić w Węgliszkowej piwnicy(chyba) z okazji powstania niejakiego periodyku KULT(chyba).Bylo całkiem do rzeczy, natomiast w kwestii mądrych zdań to nie zapomnę pewnego kolegi ze składu redakcyjnego, który z niespotykaną finezją jebał jak psa naczelnego tegoż pisma przez bite pół godziny, po czym, na do widzenia pobrudził mi buty.Wspominam z rozrzewnieniem. Nie bój się Michał-będzie dobrze...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jasne, że będzie. Przecież mnie przypilnujesz, jak się zacznę zapałkami bawić( lub sprzedawać).

  OdpowiedzUsuń
 4. Śledziu, co prawda nie, „w”, ale przed Węgliszkiem sączyliśmy piwko po Twoich empikowych warsztatach w ubiegłym roku.
  Upiłeś pszczołę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz w sprawie obrazka.
  Ten i poprzedni to jakby jedna historyjka.
  Jeszcze kilka takich i sam ci scenariusz
  sklecę. Już mi zaczyna bulgotać w czajniku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobry scenariusz na wagę złota-zakładaj gwizdek i czekamy aż zaczniesz wrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Andrzeju- to prawda- upiłem pszczółkę. Gdybym miał okazję spiłbym i Pandę( hello, WWF!). Co nie zmienia faktu, że jednak było to na zewnątrz Węgliszka. W środku jedynie oddałem, co należało odlać. Dziś wiele się zmieni w moim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 8. @Simson
  Póki, co mam tytuł:
  „Zły Pana z lasu”
  Pomysł mi się kręci wokół „Pinokia”
  z domieszką Warhammera.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ej, czwartek był wczoraj a tu nie ma nowej pracki. Ej.

  OdpowiedzUsuń
 10. wyjebane. najbardziej mi się fkręca z tych jak na razie. bo ja mniej fantasy a bardziej fazy, może dlatego heheh ;)

  OdpowiedzUsuń